Betsat'a Giriş Yapmak İçin Tıklayınız >>
havale yatırımları

Betsat Havale Yatırım Yöntemleri

Banka havalesi işlemleri artık hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. Bankalar arası para gönderme işlemleri ile yakınlarımıza para gönderebilir veya para alabilmekteyiz. Bir çok insanın para transferi için aktif olarak kullandığı havale yöntemi ile Betsat sitesine yatırım ve çekim işlemi yapmak mümkündür Bu yazımızda ise sizlere Betsat sitesine yatırım yapabileceğiniz 5 farklı havale yöntemi hakkında bilgi vereceğiz. Bu yöntemler ise Anında Havale, Güvenli Havale, Hızlı Banka Havalesi, Anlık Banka Havalesi ve RocketPay‘dir.


Betsat Giriş Yapmak İçin Tıklayınız:  Betsat Giriş 


Anında Havale Yatırımı

Anında Havale yatırımlarında işlem yapabilmek için yatırım yöntemleri içerisinden bu yatırım yöntemi seçerek Para Yatır butonuna basmanız gerekmektedir. Ardından açılan sayfadan bankanızı seçip size en uygun limiti seçerek işlem yapabilirsiniz. Garanti Bankası, Akbank, DenizBank, QNB Finansbank, İş Bankası, TEB, VakıfBank, YapıKredi, Ziraat Bankası, Şekerbank, Kuveyttürk, PTTBank, Türkiye Finans, Halkbank, alBaraka, Papara, Enpara bankaları ile Anında Havale yatırımı yapabilirsiniz.

Rocket Pay Yatırımı

Rocket Pay yatırım yöntemide Anında Havle yönteminde olduğu gibidir. Yatırım yöntemleri arasından Rocket Pay’i seçtikten sonra yatırım miktarınızı girip Para Yatır butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ardından sizlere en uygun yatırım limitini seçip bu bankaya ait internet bankacılığı bilgilerinizi ilgili alanlara girmeniz gerekmektedir. İstenmesi durumunda SMS kodunuda ilgili alana girip yatırım işlemini tamamlayabilirsiniz. Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapıkredi, Ziraat Bankası ile Rocket Pay yatırımı yapabilirsiniz.

Güvenli Havale Yatırımı

Güvenli Havale yatırımı kullanıcıların en çok tercih ettiği havale yatırım yöntemidir. Sebebi ise işlemi manuel olarak kullanıcının kendisi yapmasıdır. Bu sebeple oldukça güvenli olan bu yöntem ile yatırım yapmak için yatırım yöntemleri içerisinde bulunan Güvenli Havale yatırımını seçerek Para Yatır demeniz gerekmektedir. Sonrasında sizleri müşteri danışmanı karşılayacak ve yatırımı göndereceğiniz hesap bilgilerini sizlere verecektir. Yatırımı yaptıktan sonra müşteri danışmanına yazarak işleminizi kontrol ettirebilirsiniz. Güvnli Havale yöntemi ile yapacağınız her yatırımınıza %12 Havale Bonusu alabilirsiniz. Yatırım işleminiz tamamlandıktan sonra bonusunuzu müşteri danışmanından talep edebilirsiniz.

Hızlı Banka Havalesi Yatırımı

Hızlı Banka Havalesi yatırımını Türkiye’de hizmet veren tüm bankalar ile yapabilirsiniz. Yatırım yöntemleri arasından Hızlı Banka Havalesini seçip Para Yatır butonuna basmanız gerekmektedir. Ardından bankanızı ve yatırım miktarını seçip bankanız internet bankacılığı bilgilerini girerek işlemi tamamlayabilirsiniz. SMS kodu istemesi durumunda telefonuna gelen SMS kodunu ilgili alana girebilirsiniz.

Anlık Banka Havalesi Yatırımı

Anlık Banka Havalesi kullanıcıların aktif olarak kullandığı bir havale yatırımı yöntemidir. Bu yöntemi Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası ve Yapı Kredi bankaları için kullanabilirsiniz. Yatırım yöntemleri içerisinden Anlık Banka Havalesini seçip Para Yatır butonuna basmanız gerekmektedir. Ardından bankanızı, yatırım miktarınızı ve bankacılık bilgilerinizi girmeniz durumunda yatırımınız kısa sürede sonuçlanacak ve yatırımınız hesabınıza geçecektir.

Betsat %12 Havale Bonusu

Betsat’ta yapacağınız her havale yatırımı için %12 Havale Bonusu fırsatından yararlanabilirsiniz. Kullanıcılarının talepleri doğrultusunda bu müthiş bonusu aktif eden Betsat sitesi kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir. Bu bonustan yararlanmak için tek yapmanız gereken yatırıma başlarken bonus kodu kısmına T12 bonus kodunu yazmak. Sonrasında bonusunuz yatırımınız ile birlikte hesabınıza geçecektir.


Betsat Giriş Yapmak İçin Tıklayınız:  Betsat Giriş 


Betsat giris adresi

Betsat Havale Yatırım Yöntemleri

Yazı dolaşımı


Pin It on Pinterest